WEB sayfalarımızda kredi kartıyla yapılan işlemlerde ki güvenlik önlemi


AAA

Web sayfalarımızdan hizmet satın alan müşterilerimizin güvenliği nasıl sağlanıyor.

Güvenlik Bildirisi
SSL Sunucu Sertifikası, siz ve web sitemiz arasında bilgilerin güvenli şekilde taşınmasına imkan vermekte ve sitemizin kimliği için elektronik güvenlik belgesi sağlamaktadır. Bu uygulamalar hakkında detaylı açıklamaları Geo Trust QuickSSL web sayfalarında ki uygulama prosedürlerinde bulabilirsiniz.

Geo Trust, Inc. USA,  güvenli alan servisi, ziyaret ettiğiniz web sitelerinde sunulan hassas veriler hakkında daha fazla bilgi edinmenize izin verir. www.abuyum.com web sitesinde GeoTrust QuickSSL tarafından hazırlanan SSL Sunucu Sertifikası kullanılmaktadır.

Eğer "aktif olan" web adresi, doğruluğu kanıtlanan sitenin tarayıcı üzerindeki URL ile benzer ise, SSL Sunucu Sertifikası tarafından emniyete alındığını göstermekte ve tarafınıza sunulan kredi kartı detaylarınız gibi hassas verileri güvenle onaylayabilmenize imkan vermektedir: Geo Trust Inc. USA, AB UYUM DANISMANLIK MUS. MUM. KOM. TAS. HIZ. LTD STI. isminin doğruluğunu kanıtlar ve kullanma yetkisini verir.

Web sayfalarımızda, sanalpos uygulaması izni veren Garanti Bankası, Vakıflar Bankası ve Akbank, site genelinde gerekli tarama ve testleri tamamladıktan sonra, sitemizin kredi kartı sahibi müşterileri için uygunluğuna dair onayları ayrı ayrı vermişlerdir.

Web sayfalarımızdan hizmet satın aldığınız anda, tarayıcınızın arama çubuğunda ki kilit resmi, ziyaret etmiş olduğunuz web sayfasının güvenli olduğunu simgeler.