Çalışma Sistemimiz


AAA
üye olunuz

1 - Üye Olun!

İnternet sitemize alttaki "Üye Olmak İstiyorum" veya sağ taraftaki "Yeni kullanıcı" linkleriyle kolaylıkla üye olabilirsiniz. Sitemize üye olarak; hiçbir bedel ödemeden sadece üyelerimizin erişebileceği bilgileri görüntüleyebilir, düzenli olarak sektörel bazda yasa ve yönetmeliklerle ilgili e-bültenleri alabilir, en önemlisi indirimli bedellerle hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.

2 - İnternetten Sipariş Edin

Yan taraftaki üye penceresinden siteye giriş yaptıktan sonra, istediğiniz belgelendirme hizmetini indirimli bedellerimizle kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnteraktif hizmet avantajı olarak adlandırdığımız bu tür hizmetler, bize telefon, faks, hizmet talep formuyla yapacağınız başvurulara göre karşılaştırıldığında, size %30 a varan indirimler sağlayacaktır. Gereksiniminiz olan belgelerle ilgili sayfalarımızı gezerken, sayfaların en altında "sepete ekle" liklerini görebilirsiniz. Linkleri tıklayarak, ilgilendiğiniz belgeyle ilgili gerekli açıklamaları okuyup tespit ederek, kişisel veya firma bazında tekil ya da çoklu siparişlerinizi oluşturabilir bunları daha sonra değerlendirmek üzere kaydedebilir ya da anında sipariş edebilirsiniz. Satın aldığınız her hizmet türüyle ilgili olarak ve belgelendirme süreci içinde ilgili resmi kurumun sizden talep edeceği başvuru dosyasını hazırlamanız için sözkonusu tüm bilgi ve belgeler, başvuru formları, formları doldurma kılavuzları, resmi bedellerin yatırılacağı banka hesap numaraları kısacası tüm ihtiyacınız olan dosya içeriği, siparişin tamamlanmasını takiben anında, yan tarafta göreceğiniz "Hizmetlerim" sayfasında hazır olacağı gibi sisteme kayıt ettirdiğiniz e-posta adresinize özet bilgisi iletilecektir.

3 - Süreci Başlatın

İhtiacınız belge/belgeleri, bilgileriniz kapsamında adınıza/firmanıza göre tekli veya çoklu olarak sisteme girip düzenledikten sonra, satın alma sayfasına yönlendirileceksiniz. Satın alma seçenekleri içinde yer alan Kredi Kartıyla Ödeme / EFT-Havale / Mail Order seçeneklerinden birisine karar verip işlemi tamamlamanız, hizmet sürecini başlatmanız için yeterli olacaktır. Sisteme kaydedilen siparişleriniz için, ödeme yapılmadığı müddetçe süreç başlamamış kabul edilecektir.