Ehliyet Yenilemek için, Sağlık Raporu Hizmeti


AAA

Sürücü belgelerinin yenilenmesi işleminde, zorunlu olan sağlık raporunun temini hizmeti:

Eski tarihli sürücü ehliyetleri şu an bir zorunluluk getirilmemiş olmasına rağmen yenileniyor. Ehliyetinizin türü ne olursa olsun veya SRC türü belge kapsamına girmiyorum ki, beni neden ilgilendirsin diye algılamayınız. Resmi kurumlarda, bankalarda nüfus hüviyet cüzdanı nasıl ki, işlem görme anında kişiyi tanıtması yönünde öncelikli belgeyse, ehliyette aynı şekilde öneme sahip ikinci bir belgedir. Dolayısıyla ehliyetin nitelik kazanması ve iş görebilmesi maksadıyla kullanımda olan tüm sürücü belgeleri, yapılan bir takım düzenlemeler neticesinde yenilenmektedir. Yeni ehliyetler organ bağışı seçenekleri, TC kimlik no ve kan grubu gibi ilavelerle yeniden düzenlendi ve değiştirmelerine başlandı.

Diğer önemli olan bir husus ise; ehliyetin verildiği tarihten itibaren 10 yılını doldurmuş ehliyete sahip olan sürücüler ile 45 yaşını doldurmuş olan tüm sürücüler, TC kimlik numarasının işlenmesi yönünde yapılan ehliyet yenileme işlemleri için, sağlık raporu almak zorundalar.

Hizmetimiz:

Sağlık raporları için hastanelere gitmenize, nerde nasıl ne şekilde yapılır koşuşturması, gereksiz iş ve zaman kaybını düşünmeyin bizi arayın. Eğer ki işyerinizde en az 10 kişiyseniz konusunda yetkili uzman hekimlerimiz bizzat kendi işyerinizde sizleri ziyaret edecek, zorunlu olan tetkik ve muayenenizi işyerinizde gerçekleştirecektir. Emniyet müdürlükleri önünde kuyruklar oluşmadan bizi arayın hizmetinizi başlatalım.

Hizmet satın almak istiyorum:

Bu hizmeti almak için; altta yer alan "hizmet talep formu"nu doldurarak bize doğrudan başvurabilirsiniz. İndirimli bedellerimizden faydalanarak raporlara sahip olmak isterseniz, altta yer alan "sepete ekle" linkini kullanınız ve "interaktif hizmet yönergelerini" izleyeniz.

AB UYUM GROUP'a başvurunuzu yaptıktan sonra ki süreçte, belgelendirme hizmetiniz yönünde sizden istenecek belgeler, dilekçe ve orjinal formlar ile belgelerin ve hizmetin fizibilitesine ilişkin tüm maaliyetler, detaylarıyla tarafınıza iletilecektir. Hizmet süresince firmanızla ilgilenecek olan müşteri temsilciniz her an klavye ve telefonunuza olan uzaklığınız kadar yakın olacak ve sizi yönlendirecektir.

AB UYUM GROUP ihtiyaç duyulan anda belgelendirme hizmeti verdiği gibi, daimi müşavirlik hizmeti de vermektedir.