BAYİLİK BAŞVURUSU


AAA

 

SİZE BİR ÖNERİMİZ VAR...

AB Uyum Group, Türkiye'de Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmelikleri kapsamında hizmet veren ilk firmadır. Referanslarından da görüleceği gibi ülkemizin en büyüklerinin yanısıra farklı ölçeklerde bir çok Kobi'ye hizmet vermiştir. 01.01.2013 tarihi itibariyle ve unvanından da anlaşılacağı şekilde kurum ve kuruluşların keza yasa ve yönetmelikler yönünde ihtiyacı olan sair konulara da girmiştir. Farklı konular zamanla iyileştirilecek ve artırılacaktır.

İnteraktif alt yapısı e-ticaret imkanı sağladığı gibi bilgi odaklı portal olma becerisini de sunmaktadır. Ülkemizde hizmet anlamında ve hangi alanda olursa olsun bir çok firmayla danışmanlık ve eğitim gibi konularda "Çözüm Ortaklığı" ya da "Gelir Paylaşımı" fikrini benimsemiş ve başarıyla uygulamaktadır. Beşbine yakın müşteri porföyünü bu yönde yönetmektedir.

Ancak biliyoruz ki, farklı coğrafi bölgeler ve illerde birlikte çalışabileceğimiz "BAYİLERİMİZ" fikirlerimize güç katacak ve birlikte paylaşılan işler ve gelirleri kıskanılan bir sinerjiyi oluşturacaktır.

Fikirlerimiz ve yapımız içinde bulunmak isterseniz lütfen bizlere "works@abuyum.com" e-mail adresimizden ya da telefonlarımızdan ulaşınız.