Bakanlığa yanlış yatan ücretin iadesi için hizmet istiyorum


AAA

TC Ulaştırma Bakanlığı'na hatalı ya da mükerrer yatan ödemelerin iadesi

Belge almak amacıyla Ulaştırma Bakanlığı'na ödeme yapıp ta, ödemenin dosyayla mahsuplaşmasının yapılamadığı durumlar olabilir. Böyle anlarda yatırılan paranın iadesi için girişimde bulunmak ve ilgili kurum/kurumlarla yazışmak, gerektiğinde Ankara Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü'nden takip etmek gerekir.

Özellikle 25.02.2006 sürecinde binlerce vergi mükellefi, muafiyet ve indirimli belge almak için tanınan son günlerde Bakanlığa para yatırdı ve arkasını takip etmedi. İçinde bulunduğumuz şu günlerde halen maddi olarak mağdur olduklarını söyleyen ve bu konuda hizmet talep edenlerin beklentilerini karşılıyoruz. Buna benzer hatalar sonra ki dönemlerde de devam etti ve en son Bakanlığın önce dosya kabul etmesi ve incelemeden sonra ödeme emrini çıkartmasına kadar sürdü. Doğal olarak Bakanlığa ne şekilde başvurulur, başvuru sürecinde ne yapılması gerekir, ücretler ne zaman ve nereye yatırılır sorularının cevabını bilmeyen mükelleflerin yatırdığı paralar amaçsızca beklemektedir. Daha farklı sebeplerden ötürü parasını geri almak isteyenler de mevcuttur. Hatalı, mükerrer ya da farklı nedenlerden dolayı amacına hizmet etmeyen ödemelerinizin iadesini sağlamaktayız. İstanbul merkez ofisimizin hazırladığı dosya, Ankara ofisimize kuryelenmekte ve Ankara'da görevli arkadaşlarımız sizin adınıza hareket ederek bu tür ödemelerinizin banka hesabına geri dönmesine hizmet vermektedir. 

 

Bu konuda hizmet satın almak istiyorum!..

Telefonla, faksla, ofislerimizi ziyaret ederek veya "Hizmet Talep Formu"nu doldurarak bize doğrudan başvurabilirsiniz. 

AB UYUM GROUP'a başvurunuzu yaptıktan sonra ki süreçte, hizmetiniz yönünde sizden isteyeceğimiz belgeler, dilekçe ve orjinal formlar, detaylı doldurma kılavuzları ile hizmetin maaliyeti, detaylarıyla tarafınıza iletilecektir. Hizmet süresince firmanızla ilgilenecek olan müşteri temsilciniz her an klavye ve telefonunuza olan uzaklığınız kadar yakın olacak ve sizi yönlendirecektir.